Jógové magnetky pro tvorbu sekvencí

Novinka
Značka: YOGA STORY
499 Kč 412 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Hledáte rychlý a snadný způsob, jak vytvořit jógové sekvence?
S těmito jedinečnými magnetkami se vám otevře svět neomezených možností pro tvorbu jógových sekvencí. Stačí si vybrat z 55 různých magnetek na jógu a začít skládat svoji vlastní oblíbenou flow. A to není vše! Můžete si přizpůsobit své sekvence pomocí doplňků z naší nabídky, které budou přesně vyhovovat vašim potřebám.

Detailní informace

odesíláme do 24h
Rychlé doručení
odesíláme do 24h.
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 1.500 Kč do boxu i na adresu.
Už 2.000+ jogínů s námi začali svoji Yoga Story.
Už přes 2.000 jogínů
s námi začali svoji Yoga Story.

Detailní popis produktu

Představte si, že vytváření jógových sekvencí může být stejně snadné jako skládání oblíbených dílků skládačky. Od pozic pro začátečníky po pokročilé ásány, máte plnou volnost ve vytváření toho, co vám nejvíce vyhovuje. Navíc je to opakovaně použitelná metoda sekvencování.

Magnetky jsou skvělým pomocníkem nejen pro lektory, ale i pro každého, kdo miluje jógu.

Pro každého učitele jógy, který hledá jednoduchý způsob, jak plánovat své lekce, jsou tyto magnetky nepostradatelné. Teď můžete snadno naplánovat své hodiny, stačí si vybrat pozice, sestavit svůj plán a vyfotit své sekvence pro pozdější použití.

Ale to není vše. Tyto magnetické figurky jsou užitečné i pro studenty jógy, představují zábavný způsob, jak si vytvářet vlastní sekvence. Mohou si hravě skládat jógové pozice a připevnit je na magnetickou tabuli jako inspiraci a motivaci pro jejich praxi.
A co děti? I ony milují tuto formu kreativity, kterou jim tyto magnetky poskytují. Takže už není důvod otálet – přineste do svého výukového prostoru trochu zábavy a jednoduchosti s našimi jógovými magnetkami.

Vaše cvičení jógy bude snadnější a zábavnější.

Pozice obsažené v sadě: bojovník 1, bojovník 2, bojovník 3, pes hlavou dolů se zdviženou nohou nahoru, půlměsíc, pyramida, pozice stromu, vysoký most, nízký most, velbloud, ryba, tanečník, kočka prohnutí, kočka vyhrbení, kočka neutrální postavení, pozice dítěte ruce podél těla, pozice dítěte ruce natažené dopředu, diamantový sed, diamantový sed variace, motýlek, stojka na hlavě, stojka na předloktí, pozice hole, kleště, vysoký výpad, vysoký výpad s úklonem, nízký výpad variace, šťastné dítě, vrána, orel, loďka, svíčka, pluh, obrácené prkno, kráva, holubí král, přednožení ve stoji, lotosový sed, nohy zdvižené nahoru, kobylka, luk, poloviční trojúhelník, široký stoj rozkročný A, široký stoj rozkročný D, Janu Sirsasana, pozice pána ryb, variace poloviční pozice pána ryb, předklon v sedu roznožném (Upavistha Konasana A), Upavistha Konasana B, ležící hrdina, pozice koleno k hrudníku (poloviční apanasana), pozice mrtvoly

Výška / Šířka: 4 x 4 cm

Celkem: 55 magnetek

Poznámky: Magnetická tabule není součástí.

Co když v balíčcích nenajdu jógové pozice, které by se mi líbili?
Napište mi na Instagram nebo na e-mail info@yogastory.cz a podělte se semnou o to, které ásány byste rádi doplnili navíc.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jógové magnetky
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: