O NÁS

Jak se zrodila značka Yoga Story?

Na začátku všeho byl pouhý sen - sen o něčem jedinečném, co nás bude naplňovat a zároveň to přinese lidem radost do života. Tento sen se začal pomalu zhmotňovat při našem tříletém pobytu na Srí Lance, kde nás okolní atmosféra a nádherná příroda rozjasňující naši mysl jasně nasměrovala k vytvoření vlastní značky produktů pro jógu. Výsledkem pak je právě značka Yoga Story, jež tu je pro začátečníky i zaryté milovníky jógy. 

O nás

Čím vás okouzlí naše produkty?

Jógu vnímáme jakožto pravidelné doplnění energie, síly a pozitivní nálady. Abyste i vy mohli tomuto jejímu kouzlu podlehnout, tak jsme si pro vás nachystali funkční a kvalitní produkty. Konkrétně všechny produkty jsou vyráběny tak, aby vám vždy dobře sloužily a pomohly vám v cestě za zdravějším tělem a klidnější myslí, i když s jógou teprve začínáte. 

Opíráme se přitom o jedinečný design a klademe důraz na vlastnoruční výrobu v ČR. Zkrátka jsme připraveni vám dodat výrobky, které vám připomenou vaše silné stránky, naplní vás pozitivní energií a vlejí vám do žil touhu se posouvat vpřed. 

O nás

Jógové karty - Vstupní brána do světa jógy

Vysoce estetické a užitečnými informacemi nabité jógové karty jsme vytvořili především s láskou k józe a všem těm, kteří chtějí s jógou začít, procvičit si ji a mít svého pomocníka na cestách offline. 

Pomohou vám tedy s prvními krůčky do  světa jógy - obrazně řečeno vás povedou za ručičku, abyste se mohli při svých začátcích cítit komfortně a uvolněně. Tento offline průvodce světem jógy je kompletně navržen, vytisknut i zkompletizován pro zákazníky námi v ČR.

Jógové karty

Svíčky - To nejlepší pro uklidňující atmosféru

Aroma svíček a jejich uklidňující plápolající plamínek dokáží povznést zážitek z cvičení jógy ještě na vyšší level. Dotváří neopakovatelnou atmosféru, při které bude cvičení jógy jedna radost.  Zakládáme si na tom, aby naše svíčky byly plně v souznění s potřebami vašeho těla a okolního světa, proto jsou 100% přírodní a zdraví neškodné. V neposlední řadě se soustředíme i na jejich design - děláme vše pro to, aby byly vždy unikátní a krásné, stejně jako vy.

Sojové svíčky

O nás
O nás

Krystalové mlhy - Luxusní vůně s drahými kameny

Alternativou ke svíčkám jsou krystalické mlhy. Ty se vyznačují tím, že nabízejí opravdu výrazné vůně, které nejenom hezky provoní okolí vaší jógamatky, ale zároveň vás nabijí i tolik potřebnou energií. Součástí tohoto luxusního voňavého zboží jsou přírodní esenciální oleje a drahé krystaly, jež celý jejich efekt ještě znásobí. Zkrátka nebude trvat dlouho a na vlastní kůži pocítíte změnu energie ve vzduchu.

Krystalové mlhy

Bytové doplňky - Vytvoříme vám překrásné domácí prostředí

Jóga není pouze o samotném cvičení, ale zároveň je důležité i prostředí, které vás během něj obklopuje. A právě pro zkrášlení okolního prostředí tu jsou naše bytové doplňky (od misek na mýdlo až po dózy na šperky) vyráběné z ekologického a přírodního kompozitu. Důraz je u nich kladen na design, kvalitu a výběr krásných barev, jež určitě okouzlí každého milovníka jógy a interiérového designu.

Bytové doplňky

O nás
O nás

Jana Voráčková

Lektorka jógy, snílek, který si jednoho dne vysnil, že vyrobí ty nejlepší jógamatky. Její kreativní duše je hybným mechanismem celého Yoga Story. Navrhuje a tvoří designy, a vdechuje pozitivní energii do každého produktu. Stará se o chod značky, objednávky a sociální sítě. Její motivací je táhnout Yoga Story kupředu.
O nás

Petr Král

Zabezpečuje hladký chod značky tím, že se věnuje obchodním náležitostem jejího fungování a vývoji. Rozvíjí a realizuje představy své přítelkyně týkající se nových produktů a designů. Je to tedy člověk, bez kterého by tento sen nikdy nemohl být zhmotněn. Jeho motivací je smysluplnost, udržitelnost a autenticita.