O NÁS

blog1

Jak to celé začalo aneb Příběh od snu až po realizaci

Dlouhodobě mě trápily problémy s krční páteří a s tím související časté bolesti hlavy. Jednoho dne jsem se ale rozhodla s nimi skoncovat, a pustila jsem se do cvičení jógy. Bolesti hlavy skutečně zanedlouho zmizely, přičemž jóga se pro mě krom toho stala i pravidelným doplněním energie, síly a pozitivní nálady. Čím víc jsem se jí věnovala, tím lépe jsem se cítila. A přesně takto se začal psát můj jógový příběh neboli Yoga Story.

Vůbec nejvíce nás v cestě za vlastní značkou ovlivnily až 3 roky, které jsme strávili na Srí Lance. Klidná atmosféra tohoto ostrova a nádherná příroda všude kolem nás dokonale rozjasnila naši mysl. Já si čím dál tím více začala uvědomovat, že už jako dítě jsem toužila po tom mít vlastní značku. Přesněji řečeno, už odjakživa jsem chtěla vyrábět kreativní produkty, které budou dělat lidem radost

Navíc během života na Srí Lance jsem začala zjišťovat, jak je kvalita podložky důležitá pro správné cvičení. A to i kvůli tomu, že kvalita tamních podložek na jógu nebyla dobrá – vystřídala jsem jich hned několik a stále jsem nemohla narazit na tu pravou. A tak jsem se rozhodla spojit touhu po vlastní značce a snahu vyrobit opravdu kvalitní podložku na jógu ve vytvoření jógamatky Yoga Story. Definitivní rozhodnutí o tom, že skutečně chceme designový e-shop poté padlo při dokončování projektu “Jsme na Srí Lance“, kde jsme si postavili baráček.

Banner01

Na začátku to byl přitom jenom sen – sen o vytvoření něčeho, co bude jedinečné a bude mě bavit a těšit. Začalo to jako touha dělat něco, co mě bude naplňovat a zároveň přinese lidem do života radost. Tento sen se ale nyní zhmotnil do podoby nové podložky Yoga Story. Do budoucna si poté přejeme, aby se podložka Yoga Story stala součástí vašeho každodenního života. Budeme pro to dělat maximum. Vždy budeme klást velký důraz na funkčnost a kvalitu našich produktů a vdechovat jim pozitivní energii. Víme totiž, že věci, které nás obklopují v každodenním životě, by nám měly přinášet zejména radost.

Naší vášní je jedinečný design, respekt k přírodě a touha přinést podložku, která vám připomene vaše silné stránky a posílí touhu jít v před. Všechny jógamatky Yoga Story jsou vyráběny tak, aby vám vždy dobře sloužily, pomohly vám v cestě za zdravějším tělem a klidnější myslí.

Jana Voráčková

Lektorka jógy, snílek, který si jednoho dne vysnil, že vyrobí ty nejlepší jógamatky. Její kreativní duše je hybným mechanismem celého Yoga Story. Navrhuje a tvoří designy, a vdechuje pozitivní energii do každého produktu. Stará se o chod značky, objednávky a sociální sítě. Její motivací je táhnout Yoga Story kupředu.

Petr Král

Zabezpečuje hladký chod značky tím, že se věnuje obchodním náležitostem jejího fungování a vývoji. Rozvíjí a realizuje představy své přítelkyně týkající se nových produktů a designů. Je to tedy člověk, bez kterého by tento sen nikdy nemohl být zhmotněn. Jeho motivací je smysluplnost, udržitelnost a autenticita.

 

Koukněte na Originální jógové karty nebo Jógamatky