Smoothie karty - 50 zdravých receptů

499 Kč 412 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Jednoduché, chutné a zdravé! Takto by se dalo popsat 50 lahodných smoothie receptů před vámi.

 

Každý recept je výsledkem skvělého spojení čerstvého ovoce, zeleniny a pár dalších přísad, které pozvednou váš jídelníček na vyšší úroveň. Chcete se cítit ve svém těle lépe a naplno si užívat dne? Tak smoothie nápoje jsou přímo pro vás…

 

Jsou ideální snídaní, případně odpolední svačinkou a divili byste se, kolik energie se v nich skrývá.

 

Zdravý životní styl začíná jednoduchými kroky a první krok k lepšímu vzhledu, zdravějšímu tělu a energii čeká přímo před vámi. Začněte psát svůj fit příběh ještě dnes.

Detailní informace

odesíláme do 24h
Rychlé doručení
odesíláme do 24h.
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 1.500 Kč do boxu i na adresu.
Už 1.500+ jogínů s námi začali svoji Yoga Story.
Už přes 1.500 jogínů
s námi začali svoji Yoga Story.

Detailní popis produktu

Osvěžte se douškem lahodné chuti

Smoothie karty – to je balíček 50 oboustranných karet, které vás vtáhnou do světa osvěžení a relaxace. Poznáte nové chutě, pozvednete svůj jídelníček na vyšší úroveň a pocítíte sílu nové energie.

V balíčku naleznete přímo malé umělecké dílo – 50 nádherně ilustrovaných karet, které vám budou skvělým společníkem na cestě k vysněné postavě.

Chcete pocítit pozitivní změnu? Objevte skleničku energie bez výčitek.

smoothie1

banner_stred_smoothie

popis_smoothie

Každá karta je přehledně a kvalitně zpracovaná

Na kartě najdete vše, co potřebujete – všechny suroviny a jejich množství, název smoothie i samotný návod na přípravu. Všechny nápoje jsou vyzkoušené a nezapomněli jsme ani připsat u každého nápoje jedinečné zajímavosti.

banner_stred_smoothie_mobile

Věděli jste například, že banán ve smoothie, ačkoli se jedná o lahodné ovoce, může přidat více kalorií, než byste očekávali? Proto pokud cílíte na redukci váhy, musíte si vybírat smoothie bez banánu.

Zajímá vás, jak je to s kvalitou karet? Už na první pohmat poznáte, že karty opravdu něco vydrží. Kvalitní tvrdý papír o váze 380 g/m2 z české ekologické tiskárny je toho důkazem. Rozměrově jsou karty větší než karty na prší, ale stále se pohodlně drží.

V 1 balíčku najdete:

Každý balíček obsahuje nejen 50 lahodných smoothie receptů, ale také 2 průvodní karty, které vám otevřou dveře do samotného světa smoothie.

Podpořte svůj životní styl a začněte psát svůj fit příběh ještě dnes.

smoothie2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: