Lunární kalendář 2022

450 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
25.10.2021

Nejen lunární kalendář na rok 2022. Kalendář obsahuje celkem 13 karet a krásný dřevěný stojánek.

První karta obsahuje lunární kalendář na celý rok. Díky tomu si budete vždy vědomi čtyř fází měsíce. Dalších 12 karet je zaměřených na jednotlivé měsíce s krásnou ilustrací. Dále na nich naleznete označený úplněk, novoluní, významný den v měsíci a afirmaci.

Velikost kalendáře: A5 (148mm x 210mm)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč mít lunární kalendář?

I když si to neuvědomujete, tak měsíc nás ovlivňuje fyzicky, ale i psychicky. Jednotlivé fáze měsíce ovlivňují nejen psychiku člověka, ale také růst vlasů, nehtů či hojení ran.

čtyři fáze lunárního kalendáře

1. Fáze novoluní
První fáze Měsíce, který se dostává před Slunce. Vycházejí a zapadají současně, proto Měsíc v noci na obloze nenajdeme. V kalendáři je zaznamenán jako zlatý kotouč. Tato fáze se projevuje méně výrazně než úplněk, ale také nás silně ovlivňuje.Nov je fází znamenající začátek nového cyklu, což přináší mnoho pozitivní energie. Pociťovat můžete nový příliv síly a pevnou vůli, která vede k produktivnosti a aktivitě. Toto období je vhodné pro detox, protože tělo se snáze zbavuje škodlivých látek a je schopno se lépe očistit.

Fáze 2: přibývající, tzv. první čtvrť
Po novoluní začíná Měsíc dorůstat. Na obloze ho můžeme vidět jako úzký měsíček, který přibývá až do tvaru písmene D. Dvojnásobnou účinnost má všechno, co tělu dodáváme, co ho posiluje. Čím víc Měsíc dorůstá, tím hůř se ale hojí rány a práce nám nejde tolik od ruky. Vše, co tělu dodáme, pečlivě uloží. Skvělí čas na obličejovou masku.

3. Fáze: úplněk
Je to nejsilnější fáze měsíce. Měsíc může ovlivňovat lidskou psychiku – z astrologického hlediska je zodpovědný za emoce. Během úplňku mohou někteří lidé prožívat opravdu silné emoce, a to jak ty pozitivní, tak negativní. Dostavit se může úzkost a změny nálad. Ať už patříte mezi ty, kteří úplněk prožívají, nebo ne, je dobré si v tomto období odepřít těžká jídla. Naopak vyhledávejte lehké jídlo a dopřejte si bylinný čaj.

Fáze 4: ubývající měsíc tzn. poslední čtvrt
Poslední fázi lunárního cyklu můžeme na obloze vidět jako písmeno „C“. Měsíc lidově řečeno „couvá“. Daří se operace, domácí práce, můžeme více jíst a přitom neztloustneme. Je výhodné setí a sázení kořenové zeleniny. Pohyb, aktivita a vydávání energie by teď pro nás měly být naprostou hračkou.Vyrobeno s laskou

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: